SSS
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Neden Ajans Hizmeti Almalıyım?

Dijital ajans sektörel ve marka tecrübesi ile birlikte işletmenizin dijitalde daha hızlı bir şekilde yol almasını sağlar.

  • Hangi Sosyal Medya Platformlarında Reklam Yönetiyorsunuz?

Nextajans Instagram  başta olmak üzere Facebook, Google, Twitter ve Linkedin mecraları üzerinden reklam kampanyası yönetmektedir.

  • Google’da Üst sıralara çıkmak için ne yapılır?

Aslında bu websiteniz üzerinde nasıl çalıştığınıza bağlı olarak değişiklilik gösterir. İnternet sitenizin öncelikle arama motorlarına uyumlu bir şekilde hazırlanması gerekir. Sitenize ziyaretçi gelmesini istiyorsanız önce arama motolarının websitenizi sevmesi gereklidir. Web siteniz doğrudan erişimin dışında diğer kaynaklardan da ulaşılabilir durumda olmalı. Örneğin; bir başka web sayfasından yönlendirme, sosyal medyada etkinlik, blog ile desteklemek, backlink ve site içi site dışı bir çok çalışma gerekir. Bunu sağlamak için Google web araçları etkin kullanılmalıdır.Next ajans olarak SEO Hizmeti vermekteyiz daha fazlası için bizi tercih edin.

  • Hangi Sosyal Medya Platformlarında Reklam Yönetiyorsunuz?

Next ajans Instagram  başta olmak üzere Facebook, Google, Twitter ve Linkedin 

  • Web Sitem Kaç Günde Hazır Olur?

Next ajans Web sitem kaç günde hazır olur? Web sitesi yaptırırken neler istediğinize bağlı olarak bu süre değişir. Örneğin tek seferlik bir site kurulumu (Sadece site kurulumu ve içerikleri girme) ortalama 7-8 gün sürer. Fakat siteye SEO yapılacak mı? Reklam hesapları kurulacak mı? Sosyal medya hesap kurulumu-paylaşım planlama-yönetimi, backlink özel tasarım, Logo, Kurumsal kimlik oluşturma gibi bir çok şey sitenin yapılma süresini uzatır. Örneğin bir SEO yaptırmak istediğinizde aslında her şeyi istemiş oluyorsunuz. Ve SEO en kısa süre olarak 6 ayda tamamlanıyor.Next ekibi olarak hızlı ve kaliteli işler çıkartmak için elimizden geleni her zaman yapmaya devam edeceğiz. 

  • Neden E-Ticaret?

Çünkü insanlar internette. İnsanlar Google’da arama yapıyor, Facebook, Instagram’da dolaşıyor, Youtube’da video izliyor müzik dinliyor, bir AVM’de mağaza açmak mı, Tüm telefonlarda mağaza açmak mı? Dünya online oldu, insanlar online, müşterileriniz online, siz hala offline’da direnemezsiniz. Eğer elinizdeki telefon tuşlu bir telefon değilse siz de online’da olanlardansınız. Hala offline mağazada direnmek, bugün tuşlu telefon kullanmak gibidir.

0212 624 24 22 - 0507 123 53 57 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz

Bize Ulaşın

Tüm Soru, Görüş ve önerileriniz için bize ulaşın.