0507 123 53 57 Kemalpaşa Mh. Nebioğlu Sk. No:8 D:11 Küçükçekmece/İstanbul

Bize Ulaşın

Google Reklamcılığı

Google Reklamcılığı

En çok İş dünyasının yeni reklam platformunun internet ortamı olmasıyla birlikte en popüler arama motorunda verilen reklamlara Google reklamları denir. Sık kullanılan bir arama motoru olması nedeniyle etkili bir tanıtım sağlar. Şirketinin ismini duyurmak isteyenler için avantajlı fiyatlar sunar. Ülkenin farklı yerlerinden birçok insana ulaşma şansınız olur.

Arama pazarlaması dünyasında yeniyseniz veya yalnızca belirli sözcüklerin ve araçların dijital olarak açık bir şekilde bu konuda destek alabilirsiniz. Burada Google Ads’e bakacağız (eski adı Google AdWords olarak bilinir) Google’ın, web siteniz için arama sonuçlarını, bunun için ödeme yaparak bir arama motoru sonuç sayfasına (SERP) yerleştirmesini sağlayan kendi reklamcılık hizmetidir.Yeni sitenizin sıralamada organik olarak ilerlemesini beklemenize gerek yok. Ücretli aramayı kullanarak anında sonuçları görebilirsiniz ve bu düşündüğünüz kadar kullanması zor veya pahalı değil.

Neden Google Ads’e reklam vermeliyim?
Dijital reklamcılık sektöründe aktif bir şekilde yer almanızı sağlar. Firma isminiz birçok kişi tarafından duyulur. Web sitenizin ise günlük ziyaret sayısında önemli bir artış gözlenir. Google reklamları firmanız için yapacağınız önemli bir yatırım olarak düşünülebilir.

Google reklamlarına ne kadar para harcamalıyım?
Google, reklam bütçeniz konusunda sizi tamamen özgür bırakıyor. Aylık bütçeniz binlerce TL olabileceği gibi bir kaç yüz TL’de olabilir. Google arama ağında sadece reklamlarınıza tıklayan kullanıcılar için maliyetlendirilirsiniz.

X