0507 123 53 57 Kemalpaşa Mh. Nebioğlu Sk. No:8 D:11 Küçükçekmece/İstanbul

Bize Ulaşın

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel bir sosyal medya yönetimi gerçekleştiren markalar bilinirliklerini arttırırlar, satışlarını desteklerler ve en önemlisi müşterileri ile bağ kurarlar.

Sosyal medya itibarını yönetmek ve potansiyel müşterilere ulaşmak isteyen işletmeler için güçlü bir yoldur. Ortalama gününün 4-5 saatini sosyal medyada geçiren insanlar, markanız ile iletişime geçiyor ve sizinle konuşuyor. Sosyal medyayı kullanarak büyük başarılar sağlayabilir, adanmış marka savunucuları yaratabilir hatta satışlarınızı arttırarak sürdürülebilir hale getirebilirsiniz. NEXT AJANS sosyal medyada başarısını kanıtlanmış yöntemler ile, itibarınızı etkili şekilde yöneterek, markanız ile insanlar arasında bağ kurar. Potansiyel müşterilerinizle sizi buluşturarak satışlarınızı arttırır ve sürdürülebilir hale getirmektedir.

Çünkü sosyal medya etkileşim odaklıdır ve müşterilerinizin merak ettiği bir çok soru yazmak istediği çokça yorum vardır. Bu soruları da markanıza sosyal medya aracılığıyla sorarlar ve bu platformlarda markanız hakkında konuşurlar. Markanız hakkında konuşan müşterileriniz ya da müşteri adaylarınız için bizler sosyal medya yönetimini üç aşamada gerçekleştiriyoruz.

İlk aşamada, sosyal medya hesaplarınıza yeni bir konsept yaratıyoruz. Bu sosyal medya konsepti görsellerden, video çalışmalardan ve müşterilerinizin dikkatini çekecek içeriklerden oluşuyor.

İkinci aşamada, sosyal medya hesaplarınızın takipçilerini yeniden yapılandırıyoruz. Ulaşmak istediğiniz kitleye sizleri birebir de ulaşmanızı sağlıyoruz.

Üçüncü aşama ise yeni kitlenizi ve potansiyel müşterilerinizi dinliyoruz, onları sosyal medyada yönlendiriyor markanıza kazandırıyoruz. Bu tarzda bir sosyal medya yönetimi; profesyonellik ve belirli çalışma disiplinleri içermektedir.

Başarımız profesyonel yönetimimizden, sizi ve markanızı iyi anlamamızdan ve ekibimizin deneyiminden gelmektedir.

X